Barbaros Bulvarı Cihannüma Mahallesi İsmailiye Sokak Azim Apt. No:4/A 34022 Beşiktaş / İSTANBUL

Jardins de Santé “Gerçek Etkili” Masaj Yağları 2020’ de çıkıyor.

06.10.2019
1.082

Hızla gelişen spa ve masaj sektörü, her geçen gün yeni trendlerle ve masaj ritüelleri ile tanışıyor. Masaj  ritüellerinin kalitesinin yanı sıra, kullanılan yağ ve masaj sonrası fiziksel ve ruhsal etkisi de son derece önem arzetmektedir. Bu doğrultuda yapılan araştırma çalışmaları neticesinde DİKA, bünyesinde yer alan spa kozmetik markası “Jardins de Santé” ile spa sektörüne merhaba diyor.

Artık misafirleriniz masaj Sonrasında “Gerçek Etki” ile tanışacak…

Seçkin masaj ritüellerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelecek olan Jardins de Sante, Effect Serisi ile “ Gerçek Etkili” masaj yağlarını misafirlerinizin memnuniyetine güvenle sunmanızı sağlıyor.

Sağlık bahçelerinden en seçkin masaj ritüellerinize eşsiz bir dokunuş…

Türkçe karşılığı “Sağlık Bahçeleri” olan Jardins de Santé , temel felsefesini ; masajların misafirlerinize sunacağı fiziksel ve ruhsal etkisi üzerinden belirlemektedir. Bu doğrultuda  içeriğinde birbirinden eşsiz doğal yağları bulunduran ve kendi içerisinde 5 farklı çeşidiyle ( Glow – Energy – Serenity – Anti-aging – Savior) ana 3 farklı seriden oluşan Jardins de Santé masaj yağları ile siz de misafirlerinize, masaj sonrası istedikleri gerçek etkiyi sunabilirsiniz..

Pro Effect Serisi

Intense Effect Serisi

Purity Effect Serisi

İlk önce “Pro Effect” ve “Intense Effect” serisini 15 Ekim 2019’ da talebinize sunacak olan Jardins de Santé masaj yağlarının açılış kampanyasından faydalanmak amacıyla ön sipariş için siz de hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: