Barbaros Bulvarı Cihannüma Mahallesi İsmailiye Sokak Azim Apt. No:4/A 34022 Beşiktaş / İSTANBUL

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
“Paylaşarak gelişmek, gelişerek paylaşmak için…”

19 yılı aşkın otelcilik tecrübesini arkasına alarak çıktığı bu yolda “ Kurumunuzun ihtiyaçlarını size bağlı bir satın alma çalışanı gibi algılayarak, kaliteli, hızlı, güvenilir ve alternatifli çözümler üretip işlerinizi maksimum seviyede kolaylaştırmak” ilkesiyle kurulan Dika Spa ve Otel Malzemeleri Ltd. Şti. ; 2018 yılından beri müşterilerine hizmet vermektedir.

Her geçen gün müşterilerinin katkısı ile geliştirdiği; Masaj Yağı ve Spa kozmetik ürünleri, Spa Çamaşırı, Otel ve Spa Terliği, Havlu ve Bornoz Serileri, Spa Tekstil Ürünleri, Otel Nevresim Takımları, Sauna Malzemeleri, Hamam Malzemelerinden oluşan ürün grubuyla, adım adım ürünlerini tedarik etme noktasından üretim noktasına geçirip kısa süre zarfında birçok 5 yıldızlı otel ve kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayarak işlerini kolaylaştırmaya devam etmektedir. 

Karşılıklı etkileşimin önemini bilerek çözüm odaklı bir şekilde taleplerinizi hassasiyetle karşılayan Dika Spa ve Otel Ürünleri Ltd. Şti. “Paylaşarak gelişmek ve gelişerek paylaşmak” mottosuyla müşterilerine kusursuz bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: